(c) 2017 Marcol Photography

Všechny fotografie jsou chráněny autorským zákonem.

Nesmí být použity v jakékoliv formě bez předchozího svolení autora.

PRODEJ FOTOGRAFIÍ

    Milovníci dobré fotografie mi určitě dají za pravdu když řeknu, že vyvrcholením fotografovy práce je fotografie

v podobě velké zvětšeniny, která zdobí stěny vašeho domova nebo různého interiéru. Řekl bych, že až právě fotoobraz na zdi dokáže člověka zastavit, přimět se dlouze zadívat a vyprávět příběh v živých barvách a vyvolat v člověku emoce. Získá opravdovou hloubku a prostorovost snímku.

    Teprve takový fotoobraz je pastvou pro oči. Samozřejmě nemusí to být hned velkoformátové fotografie, které takto příjemně působí, ale i daleko menší formáty dosahují těchto zvláštních vlastností. Je na každém, jakou variantu adjustace a formátu si zvolí. Takové ztvárnění fotografie počítačové monitory nenabídnou. Proto velice rád nabízím všechny mé fotografie z galerie k prodeji, můžete si vybrat provedení jaké se Vám nejvíce líbí. Všechny fotografie

v jakémkoliv provedení jsou tištěny v profesionální fotografické laboratoři a při jejich výrobě kladu maximální důraz na výslednou kvalitu.

 

 

SAMOTNÉ FOTOGRAFIE

 

Jedná se pouze o fotografie na matném nebo lesklém fotopapíru prvotřídní kvality bez rámu.

 

ROZMĚR                             cena


30 x 20 cm (A4) ..............   900,- Kč

45 x 30 cm (A3) .............. 1200,- Kč

60 x 40 cm (A2) .............. 1600,- Kč

75 x 50 cm ...................... 2200,- Kč

100 x 65 cm .................... 3400,- Kč


 

 

ZARÁMOVANÉ FOTOGRAFICKÉ OBRAZY

 

Jedná se taktéž o fotografii na fotopapíru, která je na měkčené bílé PVC desce o tloušťce 3mm, fotografie je potažená laminaci - (ochranná fólie) a vložena do jednoho z nejkvalitnějších rámů značky NIELSEN. Jedná se o hliníkový rám

a nejčastěji používám matný černý povrch, který se hodí ke většině fotografií a interiérů.

 

ROZMĚR                            cena


60 x 40 cm (A2) ............ 2800,- Kč

75 x 50 cm ................... 3800,- Kč

100 x 70 cm ................. 5400,- Kč
OSTATNÍ FORMÁTY

 

Dalšími formáty mohou být například panoramatické fotografie nebo takové, které neodpovídají standardním rozměrům. Pokud budete mít zájem o některé z nich, velice rád Vám zašlu na dotaz cenovou kalkulaci.

 

Pokud jste si v mé fotogalerii vybrali fotografii, kterou byste si chtěli objednat, neváhejte mě kontaktovat. V případě, že jste v ceníku nenalezli rozměr, adjustaci či jiné provedení o které máte zájem, nezoufejte a taktéž mě kontaktujte. Věřím, že nebude problém uspokojit Vaše požadavky.